loading

SZKOLENIA

Znajdź produkt dla siebie!

Nasza OFERTA

MULTIROTOR (DRONY)

NSTS-01

MR 4kg
Cena: 1500zł

NSTS-02

MR 25kg
Cena: 2000zł

NSTS-05

MR 4kg
Cena: 3000zł

NSTS-06

MR 25kg
Cena: 3500zł

SZKOLENIE ITS

Indywidualny Tok Szkolenia
Cena: cena szkolenia + 1000zł

Celem szkolenia jest nabycie przez kursanta wiedzy i umiejętności z zakresu prawidłowego użytkowania BSP (dronów) oraz przygotowanie go do egzaminu końcowego pozwalającego pozyskać certyfikat umiejętności pilota bezzałogowego statku powietrznego . Szkolenia składają się z części teoretycznej oraz praktycznej wspomaganej symulatorami, osoba szkolona zdobywa kwalifikacje w kategorii Otwartej i Szczególnej.

DO CZEGO UPOWAŻNIA CERTYFIKAT UMIEJĘTNOŚCI?

Każda osoba, która chce wykorzystywać bezzałogowe statki powietrzne (drony) do celów innych niż rekreacyjne lub sportowe (m. in. komercyjnych, zarobkowych) powinna posiadać Certyfikat Umiejętności Pilota bezzałogowego statku powietrznego).

Krótko mówiąc… Uzyskując uprawnienia otrzymujemy pozwolenie na świadczenie usług z wykorzystaniem bezzałogowego statku powietrznego, więc możemy legalnie publikować/udostępniać materiały pozyskane podczas nalotów.

  • VLOS - Visual Line of Sight - operacje w zasięgu wzrokuLoty, w których operator lub obserwator bezzałogowego statku powietrznego utrzymują bezpośredni kontakt wzrokowy z bezzałogowym statkiem powietrznym w celu zapewnienia separacji od innych statków powietrznych i przeszkód.
  • BVLOS - Beyond Visual Line of Sight - operacje poza zasięgiem wzrokuLoty, w których operator lub obserwator bezzałogowego statku powietrznego nie musi utrzymywać bezpośredniego kontaktu wzrokowego z bezzałogowym statkiem powietrznym w celu zapewnienia separacji od innych statków powietrznych i przeszkód.
  • INS - instruktorskie Ustalane indywidualne z kursantem
  • Doszkalające Szkolenie indywidualne przewidziane jest dla osób chcących uzupełnić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu bezzałogowców oraz dokształcić się do egzaminu końcowego.
  • Specjalistyczne np. fotogrametryczne.

SAMOLOT (KAT. A)

NSTS-03

25kg
Cena: 3000zł

NSTS-07

25kg
Cena: 5000zł

Szkolenie ITS

Indywidualny Tok Szkolenia
Cena: cena szkolenia + 1000zł

SZKOLENIA Z REALIZACJI FOTO/VIDEO

Wykonywanie
zdjęć lotniczych

Realizacja ujęć +
montaż filmów

Relacje live z powietrza
Full HD (HDMI/SDI)

Nasz proces szkolenia jest oparty na oficjalnym programie nauczania zatwierdzonym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Obejmuje on zarówno część teoretyczną jak i część praktyczną. Szkolenie w naszym Ośrodku obejmuje kursy pilotów BSP w kategorii Otwartej i Szczególnej Przeprowadzamy szkolenie zarówno na multicoptery (drony) jak i na samoloty.

Szkolenie jest prowadzone przez doświadczoną kadrę instruktorską (posiadającą odpowiednie uprawnienia INS nadane przez ULC), mającą za sobą kilkaset godzin misji w powietrzu, zarówno w warunkach pokojowych jak i stabilizacyjnych (IRAK, AFGANISTAN).

Każdy z kursantów podczas szkolenia praktycznego może korzystać z własnego sprzętu latającego. Podczas szkolenia przyszli piloci BSP uzyskają wiedzę m.in. o możliwościach poruszania się w przestrzeni powietrznej, obsługi sprzętu latającego, podstawowej meteorologii potrzebnej do prawidłowego i bezpiecznego wykonywania lotów.

Szkolenia odbywają w małych 2-4 osobowych grupach, co pozwala na indywidualne podejście do każdego z kandydatów na pilotów UAVO.

Indywidualny Egzamin

Egzamin odbywa się w trybie lotu ATTI. Istnieje możliwość wynajęcia drona o MTOM do 5kg na egzamin w cenie 123 zł brutto.
Wypożyczenie drona o MTOM do 25 kg – cena 450 zł brutto (wliczona 1godz. nalotu z instruktorem/weryfikacja umiejętności).

IMG_3642

Konsultacje PRZED ZAKUPEM

Doradzimy Ci, jakiego drona wybrać, bądź jaki kurs jest dla Ciebie najkorzystniejszy. Koszt to 50zł za każde 30 minut konsultacji, zarówno telefonicznej jak i stacjonarnej.

konsultacje-telefoniczne-drony

Szkolenia INDYWIDUALNE

Koszt to 150zł za godzinę z instruktorem.

szkolenia-indywidualne-drony